Skambinkite: 8 654 31357
Dirbame Phone icon
LT EN RU

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Kaip pirkti

Norint apsipirkti Lenkijoje reikės VISA arba MasterCard kortelės. Tinka ir debeto kortelė.

Kai kurios Lenkijos parduotuvės leidžia prikti per paypal.com ir suteikia papildomas nuolaidas!

1 Prisijunkite prie savo Jumper.lt sąskaitos arba Užsiregistruokite.

2 Pirkite interneto parduotuvėse Lenkijoje. Nukopijuokite prekės nuorodą iš tos svetainės kurioje perkate prekę, įkelkite nukopijuotą prekės nuorodą į laukelį mūsų svetainės užsakymo formoje ir užsakykite atvežimą. How to buy image

3 Kai užbaiginėsite pirkimą interneto svetainėje įrašykite savo Vardą ir Pavardę. Šalia savo pavardės iškart rašykite pavadinimą Jumper - AlsiExpress Terminal.
Vietoje savo namų adreso nurodykite mūsų adresą Lenkijoje: ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwalki, mūsų sandėlio pašto kodą: 16-400. Vietoj savo kontaktinio tel. numerio įrašykite mūsų tel. numerį Lenkijoje: +48605695045

Pirkdami Lenkijoje naudokite savo e-paštą, mums persiųskite tik užsakymo Nr. arba užsakymo laiško kopiją gautą iš Lenkijos parduotuvės. Persiųskite į šį paštą:

4 Kai prekės atvyks į mūsų sandėlį Lenkijoje - pasversime ir pateiksime sąskaitą už paslaugą. Apmokėkite už prekių saugojimą ir galite pasiimti.


Mieli klientai - mūsų paslauga Jūsų nupirktų prekių surinkimas, sandėliavimas, pristatymas, mes patys jokių prekių neparduodame ir neatstovaujame jokio Lenkijos pardavėjo.


Prekių nupirkimo paslaugos nebeteikiame.

Patogu pirkti su Visa ar MasterCard kortele. Kortelę be kredito galima užsisakyti visuose Lietuvos bankuose. Dauguma bankų ją atsiunčia paštu į namus - užsisakyti galima per savo bankininkystės sistemą. Su ja pirkti saugu ir paprasta. Pirkimo kaina su kredito kortele Lenkijoje apie 0,50 eur ct.

Rekvizitai reikalingi norint sumokėti už prekes:
Gavėjas: MB Riedam
Sąskaitos Nr.: LT517044060008103918
Paysera sąskaita: EVP8710002190444
Mokėjimo paskirtis (arba komentaruose): užsakymo numeris jūsų jumper.lt paskyroje

Pristatymas

Šiuo metu atiduodame prekes iš Suvalkų sandėlio Lenkijoje: Pirmadieniais - Penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00.

Galime atvežti prekes ant paletės iki Jūsų nurodyto adreso Kaune ir Vilniuje. Kaina būtų už paletės atvežimą

Prekes atsiimkite per 3 savaites, sandėliavimas papildomai nieko nekainuoja 3 savaites.

Kaina

Kaina už 1kg siuntos saugojimą 1 mėnesį 1 euras. Detalų kainoraštį galite rasti čia: kainoraštis

Sumokėti už sandėliavimą naudodamiesi interneto banku. (Išsamiau kaip tai padaryti rasite prisijungę prie savo Jumper.lt paskyros ).

Kai tik gausime Jūsų prekes į sandėlį užsienyje, iškart apskaičiuosime mokestį už paslaugą. Sumokėkite ir galite atsiimti iškart.

Garantija

Perkant Lenkijos parduotuvėse pirkėjas yra apsaugotas nuo praradimų. Sistema per kurią mokate su VISA ar MasterCard yra PayU ji apdraudžia pirkinius iki 2300 eur sumai.
Jei prekę gavote netinkamos kokybės, susisiekite su mumis, padėsime pakeisti prekę ar susigrąžinti pinigus.

Mes negalime garantuoti už kiekvieną Lenkijos e-parduotuvę, būkime budrūs ir domėkimės iš kur perkame. Mes stebime rinką ir pranešame klientams apie rizikingas e-parduotuves jei tokias aptinkame.

Geras indikatorius yra jei parduotuvė turi daug mokėjimo būdų ir prekių pasiūla yra didelė.


Gerb. klientai pirkdami atkreipkite dėmesį, kad prekė būtų nowe arba nowy (liet. nauja) taip pat žiūrėkite, kad nebūtų Defekt ypač perkant allegro.pl.

Prekių grąžinimo terminas perkant Lenkijoje yra 14 dienų. Galima grąžinti be priežasties.

Jumper.lt priklausanti MB "Riedam" neatsako už pakuotėje esančių prekių kokybę, pakuotės turinį, nes mes nesame pardavėjai ar prekių savininkai. Prekės yra apdraustos nuo žalos sandėliuojant ar transportuojant.

Grąžinant prekę - ją reiktų atsiųsti mums į Kauną kartoninėje pakuotėje. Kadangi prekę reikia vežti atgal į Lenkiją galiotų vežimo mokestis kaip iš Lenkijos. Taip pat ir keičiant prekes yra taikomas vežimo mokestis.Dėkojame visiems savo klientams. Dar nesame tobuli, kiekvieną dieną tobuliname šią sistemą ir paslaugą. Padarysime viską, kad pirkti užsienyje Jums būtų pigu ir paprasta.

Ačiū

Andrius
Jumper.lt įkūrėjas